• Odwiedziło nas: 107322 osób
  • Do końca roku: 280 dni
  • Do wakacji: 89 dni
Niedziela, 2017-03-26
Imieniny:
Dory, Olgi

Pajacyki

Jesteś tu: » ogłoszenia » Grupy » Pajacyki

W dniu 18 stycznia nasza 10-osobowa grupa reprezentowała przedszkole w I Noworocznym Turnieju Mini- Piłki Nożnej Przedszkolaków. Organizatorem spotkania była Football Academy dla Przedszkoli oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Cisowej. W turnieju wzięło udział 5 placówek z Kędzierzyna- Koźla. Wszystkie przedszkolaki dzielnie walczyły o każdego gola, stosując zasady fair play. Turniej był nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale pozwolił na zaszczepienie w dzieciach chęci do uprawiania sportu. Podczas rozgrywek panowała miła, przyjacielska atmosfera, a dużą niespodzianką był występ Mistrza Świata, Europy i Polski w freestailingu - Pawła Skóry (widoczny na zdjęciu z dziećmi w bramce). Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalnych umiejętności!

Mali piłkarze
czytaj więcej

"Zima, zima, zima, pada, pada śnieg" - styczniowe, pogodne dni Pajacyki spędzają na zabawach na śniegu - jeździe sankami, bitwie na śnieżki i tropieniu śladów. W trakcie zabaw nie zapominają również o zasadach bezpieczeństwa! Po uśmiechach na twarzach widać że zimowe harce sprawiają przedszkolakom wiele radości.

Zima, zima, zima......
czytaj więcej

Przed świętami w naszej grupie odbyło się spotkanie rodzinne połączone z prezentacją świątecznych piosenek i tańców oraz wykonaniem zdrowej sałatki jarzynowej. W jej przygotowaniu uczestniczyły dzieci z Rodzicami, którzy czuwali nad higieną i bezpiecznym posługiwaniu się nożem przez swoje pociechy. Na koniec spotkania odbyła się degustacja sałatki przy ładnie udekorowanym stole.

Spotkanie z Rodzicami
czytaj więcej

Świąteczna atmosfera wypełniła nasze przedszkole - Pajacyki śpiewały kolędy, piekły przepyszne pierniki, przygotowały papierowe aniołki, którymi ozdobiły choinkę w szatni. Miło i wesoło było w naszej grupie w ten świąteczny czas......

Świąteczny czas w naszej grupie
czytaj więcej

We wtorek  14 grudnia nasza grupa udała się na spotkanie z przedstawicielami policji przy rondzie w pobliżu dworca PKP. Celem spotkania było utrwalenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

Bezpiecznie na drodze.
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |

Galerie

Opracowanie: szkolnastrona.pl